درباره‌ ما

سیگنال کالا جامع‌ترین پلتفرم‌ دیجیتال در زمینه قطعات الکترونیکی در ایران است که توسط جمعی از مهندسان الکترونیک و متخصصان فناوری اطلاعات ایجاد شده تا بتواند خدمات متنوعی در زمینه‌ی تأمین و طراحی قطعات الکترونیک عرضه نماید. از جمله خدمات سیگنال کالا امکان استعلام، سفارش، و تأمین قطعات الکترونیکی از سرتاسر دنیاست که با توجه به به محدودیت‌ها و شرایط خاص موجود در کشور و اختلال در زنجیره تأمین کالا، بسیار حائز اهمیت است. از جمله این تأمین‌کنندگان می‌توان به Avnet، FE، Mouser و … اشاره کرد. از دیگر امکانات سیگنال کالا می‌توان امکان طراحی PCB و طراحی سیستم را نام برد که نواقص موجود در تأمین دسته‌ی دیگری از کالاهای ناموجود در کشور را برطرف می‌کنند. علاوه بر آن، سیگنال‌کالا به عنوان یک موتور جستجوگر، این امکان را در اختیار استفاده کنندگان قرار می‌دهد که بتوانند کارایی قطعات مختلف را بر اساس پارامترهای گوناگون سنجیده و آن‌ها را با هم مقایسه کنند. موارد ذکر شده که تنها بخشی از خدمات ارائه شده توسط سیگنال کالا است، در کنار کیفیت محصولات، ارسال سریع و پشتیبانی 24 ساعته، یک تجربه سریع و آسان از خرید قطعات الکترونیکی را برای استفاده‌کنندگان رقم می‌زند.

ایده های امروز را به تکنولوژی های فردا تبدیل می کنیم

در مجموعه‌ی سیگنال‌کالا، رسالت ما طراحی، ساخت، تأمین و ارسال کالا به گونه‌ای است که خواسته‌ی مشتری در کمترین زمان ممکن، با مناسب‌ترین قیمت، بالاترین کیفیت و از بهترین برندهای روز دنیا تأمین شود

تأمین قطعات

سیگنال‌کالا علاوه بر فروش قطعات الکترونیکی موجود در داخل کشور، امکان استعلام موجودی و قیمت کالاهای ناموجود در کشور را، از اقصی نقاط جهان فراهم کرده است. تحویل کالا در کم‌ترین زمان و با مناسب‌ترین قیمت از اولویت‌های اصلی سیگنال‌کالا است

طراحی PCB

طراحی انواع PCB مورد نظر شما توسط متخصصان الکترونیک و با کمک طراحان بین‌المللی تا مرحله چاپ و پرینت گرفتن آن یکی از تخصص‌های سیگنال‌کالا است.

طراحی سیستم

از آن‌جا که ممکن است همه قطعات مورد نیاز یک سیستم به دلایل مختلف از جمله توقف تولید قطعه و یا عدم موجودی آن در بازارهای داخلی، در دسترس نباشند، سیگنال‌کالا بازطراحی (redesign) انواع سیستم بر اساس نیاز مشتری را از اصلی‌ترین خدمات خود قرار داده است.

استعلام کالا

همان‌طور که در بخش تأمین کالا نیز اشاره شد، شما می‌توانید با کمک سیگنال‌کالا موجودی و قیمت انواع قطعات الکترونیک و تجهیزات مخابراتی مورد نظر خود را از معتبرترین تأمین‌کننده‌های سراسر جهان استعلام بگیرید. سیگنال‌کالا، کالای مورد نظر شما را در اسرع وقت و با مناسب‌ترین قیمت به دست شما می‌رساند.

جهت ارتباط با کارشناسان فروش سیگنال‌کالا، فرم زیر را پر کنید.

کارشناسان ما درکوتاه‌ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.