قوانین

شرایط و قوانین سیگنال کالا

ضمن تشکر از خرید شما از سیگنال‌کالا، موارد زیر جهت شفاف‌سازی و افزایش آگاهی شما مشتریان عزیز نسبت به شرایط و قوانین سیگنال‌کالا در زیر آورده شده است. ضمن تأکید بر این نکته که سعی و هدف سیگنال‌کالا تأمین قطعات و تجهیزات با کیفیت از تولیدکنندگان معتبر است، مطالعه دقیق این موارد مزید امتنان خواهد بود:

مهلت بررسی و تطبیق کالاهای موجود در سبد خرید با کالاهای دریافتی ۴۸ ساعت است. در صورت وجود هرگونه مغایرت، می‌توانید در مهلت تعیین شده با دفتر تهران و یا سایر درگاه‌های پشتیبانی تماس حاصل فرمایید تا در اسرع وقت رسیدگی‌های لازم به عمل آید.

دستگاه‌های وارداتی، ماژول‌ها و تمام تجهیزاتی که گارانتی آن‌ها در صفحه کالا در فروشگاه اعلام نشده و دارای گارانتی نیستند، تا ۴۸ ساعت بعد از تحویل مهلت تست داشته و در صورت بروز هرگونه مشکل، پس از انجام هماهنگی‌های لازم، کالا به همراه نامه‌ای شامل اطلاعات تماس و توضیح نقص، جهت تست و بررسی به فروشگاه تهران عودت می‌شود. در صورت وجود مشکل، به شرط آن‌که دستگاه صدمه دیگری ندیده و یا تغییر فیزیکی در آن ایجاد نشده باشد، قابل تعویض خواهد بود. پس از انقضای این مهلت در صورت امکان تعمیر، هزینه تعمیر از مشتری دریافت شده و در غیر این صورت مسئولیتی در قبال دستگاه یا ماژول بر عهده سیگنال‌کالا نخواهد بود.

تعویض یا مرجوع نمودن دستگاه بعد از خرید میسر نبوده و فقط در صورتی تعویض می‌گردد که دستگاه دارای مشکل بوده و طبق بندهای ذکر شده مشمول گارانتی تعویض گردد. خواهشمندیم قبل از خرید در مورد دستگاه یا قطعه خود، اطلاعات لازم را کسب کرده و در صورت نیاز از پشتیبانی سیگنال‌کالا سؤال فرمایید. در صورتی که دستگاه یا قطعه خریداری شده شما بعد از خرید مطابق نیاز شما نباشد، امکان مرجوع یا تعویض میسر نیست.

قطعاتی از قبیل میکروکنترلرها و قطعات نیمه‌هادی و … قابل تعویض نمی‌باشند.

دستگاه‌های تولیدی این شرکت و یا وارداتی دارای گارانتی بوده و در صفحه کالا در فروشگاه شرایط گارانتی آن درج شده است. در صورت بروز مشکل، پس از هماهنگی با بخش پشتیبانی فنی، جهت تست و عیب‌یابی از طریق مراجعه حضوری و یا ارسال از طریق پست به دفتر تهران تحویل داده شده و طبق مفاد گارانتی تعمیر و یا تعویض می‌گردند. تعویض و یا تعمیر در همان لحظه امکان‌پذیر نبوده و حداکثر تا ۴۸ ساعت بعد از تست، نتیجه اعلام خواهد شد. در صورت تعمیر هزینه قطعه تعویض شده به همراه هزینه ارسال از مشتری دریافت خواهد شد.

هزینه ارسال کالا از شهرستان به دفتر تهران بر عهده فرستنده بوده و بسته‌ها می‌بایست از طریق پست ارسال گردند. در صورت تأیید مشکل، کالای تعویض یا تعمیر شده با هزینه شرکت ارسال می‌گردد. در مواردی که کالا دارای مشکل نبوده و کاربر قادر به استفاده درست از دستگاه نمی‌باشد، هزینه ارسال مجدد از کاربر دریافت و سپس کالا برگشت داده می‌شود.

شایان ذکر است سیگنال‌کالا مسئولیتی در قبال راه‌اندازی و یا آموزش استفاده از ماژول‌ها، تجهیزات و یا دستگاه‌های وارداتی و مواردی از این دست نداشته و همان‌طور که در صفحه مربوط به کالا تمامی اطلاعات و محتویات محصول به مشتری ارائه شده است، مسئولیت بعدی در قبال ارائه اطلاعات بیشتر و یا نحوه راه اندازی بر عهده سیگنال‌کالا نمی‌باشد.