طراحی سیستم

سیگنال کالا علاوه بر سایر خدمات ارائه شده، خدمات طراحی و ساخت طیف وسیعی از سیستم‌های الکترونیکی سفارشی، شامل صنعتی، پزشکی، خودرو، اینترنت اشیا و … را ارائه می‌دهد. اهمیت طراحی سیستم از این رو است که کمپانی‌ها در زمینه‌های مختلف ممکن است به سیستم‌هایی نیاز پیدا کنند که در بازار وجود ندارد. برای مثال برخی از کمپانی‌ها برای یک کاربرد خاص، قطعه‌ای را مد نظر داشته و با مشخص کردن مشخصات و کارکرد قطعه مورد نظر در سیستم، نیازمند طراحی سیستم، دقیقاً متناسب با نیاز آن‌ها و توسط متخصصین این امر هستند. این سیستم می‌تواند یک پارت یا اسمبلی به عنوان جزئی از سیستم و یا کل خود سیستم باشد.

علاوه بر آن، گاهی بر اساس بررسی‌های صورت گرفته در بازار، وجود تقاضا برای یک دستگاه و یا کاربرد خاص مشخص می‌شود. در این موارد ابتدا بُعد مارکتینگ مد نظر قرار گرفته و نیاز به استفاده از دانش و تخصص برای تولید دستگاه و سیستم مد نظر به وجود می‌آید. در موارد این‌چنینی نیز در این مرحله نیاز به طراحی سیستم وجود دارد که سیگنال کالا این امکان را توسط متخصصین توان‌مند خود در این حوزه برطرف می‌کند.

ارسال درخواست

در صورت تمایل فرم درخواست زیر را تکمیل نمایید و کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

فرم درخواست
Electronic Product Design
PCB Design
IoT sensors & hardware
Embedded Systems Design
Firmware programming

پروژه‌های انجام شده

Watch LED Board
Watch LED Board
Watch LED Board
Watch LED Board

فرم درخواست قیمت

لطفاً توجه داشته باشید که این فرم پیشنهاد فقط برای پروژه هایی است که دارای طرحواره های کاری هستند و فقط به PCB طراحی شده نیاز دارند. اگر به توسعه محصول نیاز دارید (سخت افزار الکترونیکی / سیستم عامل توسعه یافته)، لطفاً از فرم پیشنهاد طراحی سیستم استفاده کنید. فیلدهایی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است

فیلدهایی که با علامت * مشخص شده‌اند الزامی است.    تصویر شماتیک یا فایل مورد نظر را بارگزاری کنید
    اگر چندین فایل هستند به صورت یک فایل زیپ شده ارسال نمایید

    حداقل قیمت از 1000 دلار